نمایش مشخصات
متر
MHz
dBi
dBm
متر
dBm
dBi
dBm
0
dB
0
dBm
0
dBm
0
dB
0
m
0
m
درخواست امکان سنجی

سلب مسئولیت : شرکت شبکه هزاره این محاسبه گر لینک وایرلس را بصورت رایگان و به عنوان حسن نیت در اختیار شما قرار داده است و نتایج ارائه شده را به هیچ عنوان ضمانت نمیکند.

جهت استفاده از نرم افزار امکان سنجی آنلاین این فایل راهنما به شما ارائه میشود . برای کاربری بهترو آسان تر توصیه میگردد با ساختن حساب کاربری از امکانات ویژه و متمایز تری همچون ذخیره کردن لینک های خود بهرمند شوید.
 
1 - برای شروع به زبانه مشخصات بروید .
2 – نام رادیو یا نام سایت خود را با هر نامی که مایل هستید در این قسمت تکمیل نمایید .
3 – برند و سریال رادیو مورد نظر خود را مشخص کنید .
الف ) برند و رادیو مشخص شده سایت فرستنده باید با برند و رادیو سایت گیرنده در جدول پایین یکسان باشد .
ب ) در این قسمت می توانید برند و سریال رادیو را وارد نکرده و در ازای آن مشخصات رادیو خود را در فیلد های پایینی به صورت دستی وارد نمایید .
4 – طول عرض جغرافیایی نقاط خود را باید در این قسمت وارد نماید ، به 3 حالت  می توان این فیلد را تکمیل کرد :
الف ) به صورت دستی
ب ) آپلود کردن فیل KMZ  
ج ) با دوبار کلیک کردن بر رو نقطه مورد نظر خود روی نقشه موجود .
5 – ارتفاع نصب آنتن شامل ارتفاع نصب دکل از سطح زمین میباشد به طور مثال ارتفاع ساختمان به علاوه ارتفاعی از دکل که آنتن بر روی آن نصب می گردد .
6 – فرکانس رادیو را هم می توان به صورت دستی وارد کرد و هم می توان با انتخاب رادیو و سریال آن از مشخصت ثبت شده در نرم افزار استفاده کرد .
7 – اگر رادیو انتخابی دارای آنتن باشد این فیلد خودکار تکمیل می شود در غیر اینصورت می توان به صورت دستی قدرت آنتن را وارد نمود .
8 – توان خروجی رادیو را هم می توان به صورت دستی وارد نمود و هم می توان با انتخاب رادیو و سریال آن از مشخصات ثبت شده در نرم افزار استفاده کرد .
9 – مقدار افت کابل از موارد غیر ضروری در تکمیل مشخصات می باشد ولی برای دریافت یک گزارش دقیق توصیه میشود یک عدد کمتر از یک وارد شود .
واضح می باشد موارد موجود در سایت گیرنده همچون موارد موجود در سایت فرستنده می باشد .
 

 

 
10 – با یک بار کلیک در این قسمت ( روی میله های رنگی ) شما با یکی از ویژگی های جدید و کاربردی نسخه جدید نرم افزار آشنا می گردید . شما می توانید موانع موجود که در نقشه های گوگل و اینترنتی ثبت نشده اند را در مسیر لینک خود اضافه نمایید و گزارش کامل تری دریافت نماید.

 


 
در انتها با کلیک بر روی دکمه محاسبه یا مراجعه به زبانه نتایج می توانید گزارش ابتدایی امکان سنجی خود را مشاهده نمایید . همچنین در این بخش نیز می توانید گزارش خود را در قالب پسوند PDF  یا Kmz  دریافت نمایید همچنین می توانید با ارسال درخواست امکان سنجی  مشخصات نقاط شما که در زبانه قبلی تکمیل شده برای کارشناسان ما ارسال شود و عملیات امکان سنجی توسط کارشناسان شرکت شبکه هزاره صورت پذیرد . در انتها در این بخش می توانید با فشردن دکمه ذخیره به شرط داشتن پروفایل کاربری لینک خود و مشخصات آن را ذخیره نمایید .

 
لینک های ذخیره شده خود را می توانید در زبانه لینکهای من مشاهده نمایید .

 


 
اجاره دکل :
یکی از مزایا و ویژگی های نسخه جدید امکان سنجی آنلاین هزاره امکان اجاره دادن و حتی اجاره کردن دکل های مخابراتی موجود در سطح شهر و یا بین شهر می باشد. شما می توانید با مراجعه به زبانه مورد نظر و تکمیل یکی از فرم های موجود ( اجاره دادن – اجاره گرفتن ) مشخصات دکل مورد نظر را وارد نموده و منتظر تماس کارشناسان شبکه هزاره در این رابطه باشید .
 

 

لطفا اطلاعات دکل خود را برای افزودن به لیست دکل های موجود وارد نمائید

در حال بارگزاری فرم

لطفا اطلاعات خود را برای اجاره دکل های موجود وارد نمائید

در حال بارگزاری فرم

لطفا کمی تامل نمائید